Płochocińska 164/2, 03-044 Warszawa

©2019 Nczekolada.
Wszystkie prawa zastrzeżone

SŁODKA PROMOCJA DLA FIRM

Mamy przyjemność zaprezentowania Państwu po krótce ogromu naszych możliwości. Dopasowania odpowiednich słodkich upominków do profilu Państwa marki.

 

Nczekolada to pracownia ręcznie wyrabianych i pakowanych czekolad, nastawiona na najwyższą jakość produktów, jak i elastyczność w podejściu do wymagań i zapotrzebowania klientów.

 

Podczas 7 lat działalności, realizowaliśmy projekty dla najbardziej wymagających klientów i wiodących marek w Polsce. Personalizowaliśmy czekoladki z logo klienta, począwszy od samego nadruku z emblematem na czekoladce, poprzez formowanie czekolady w kształcie logo, na opakowaniach kończąc.

 

Wszelkie eventy firmowe, otwarcia sklepów, wprowadzanie nowych modeli aut, czy też imprezy okolicznościowe, takie jak np. Boże Narodzenie, Wielkanoc i wiele innych mogą zostać lepiej zapamiętane dzięki odpowiednio dobranej słodkiej, rozpływającej się w ustach przyjemności. 

 

Zamiast dawać współpracownikom i kontrahentom, standardowych i w ręcz już przysłowiowych długopisów, pendrive’ów czy smyczy z logiem firmy, warto by zamienić bądź dorzucić coś pysznego do tego. Na pewno podzielenie się najwyższej jakości czekolada gourmet, zostanie w pamięci odbiorców marki na długo i będzie miłym akcentem każdej okolicznościowej imprezy. 

 

Zachęcamy do składania pytań i zamówień mailowo, bądź telefonicznie. 

NASZE REALIZACJE